(PST, ang. Pulsed Signal Therapy) to nowoczesna metoda leczenia schorzeń, urazów oraz przeciążeń, występujących w aparacie ruchu. Jest ona efektem ponad 30-letniej pracy badawczej dr Richarda Markolla, amerykańskiego lekarza i biofizyka, realizowanej we współpracy z uniwersytetem w Yale (USA). 

Współczesny sport z powodu rosnących obciążeń treningowych i częstotliwości rozgrywania zawodów staje się coraz bardziej kontuzjogenny. Od wielu lat wiemy, że postępy w leczeniu sportowców przynoszą  bardzo dobre rezultaty w terapii „zwykłych pacjentów”  - ” potrafisz wyleczyć sportowca poradzisz sobie z każdym”

Fala uderzeniowa (SWT, ang. Shock Wave Therapy) to nowoczesna i wysoce efektywna metoda walki z bólem oraz dysfunkcjami w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego. Z powodzeniem stosowana jest w ortopedii, rehabilitacji i medycynie sportowej, a jej skuteczność została potwierdzona w szeregu badań klinicznych.

CRET (pojemnościoworezystancyjny transfer elektryczny) to innowacyjna metoda elektroterapii, która odnalazła już mnogość zastosowań w rehabilitacji, chirurgii, medycynie sportowej i estetycznej.

BisMed jako czwarty ośrodek w Polsce wprowadza niezwykle popularną w Hiszpanii, Włoszech, Niemczech i Japonii metodę rehabilitacji INDIBA active.

BisMed – czwarty ośrodek w Polsce z metodą leczenia INDIBA Activ Therapy!

logo

BisMed
Centrum Rehabilitacji

ul. Gdańska 14
41-800 Zabrze
tel. 32 630 39 99
kom. 604 58 47 52

facebook gplus

email: