BisMed Centrum Rehabilitacji

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którym pomogliśmy.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Posiadamy doświadczony oraz wykwalifikowany personel, by sprostać najbardziej wymagającym pacjentom., Wykorzystujemy tylko efektywne i bezpieczne metody terapeutyczne.

Centrum Rehabilitacji BisMed

Zapraszamy do naszego Centrum Rehabilitacji BIS MED
Naszą misją a zarazem celem, do którego nieustannie dążymy jest niesienie pomocy i natychmiastowa ulga w bólu. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych urządzeń medycznych, jesteśmy 4 ośrodkiem w Polsce, który wprowadził do swej oferty innowacyjną metodę leczenia INDIBA Activ Therapy . po więcej, zapraszamy do lektury na naszym blogu.
Kolejnym elementem, który nas wyróżnia jest profesjonalna kadra lekarzy i fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem oraz ukończonymi licznymi kursami w całej Europie.
Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszymi urządzeniami do fizykoterapii daje nam ogromne możliwości leczenia, które nie są i pewnie nigdy nie będą dostępne w państwowej rehabilitacji NFZ.

PACJENCI O NAS

Zawsze staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym pacjentom, wykorzystując do tego efektywne i najbardziej bezpieczne metody terapeutyczne.

Avatar

…Gabinet dobrze zaopatrzony, sprzęt nowoczesny, przyjemna atmosfera. Dziękuję Panie Kamilu za pomoc i miło spędzone 2 miesiące spotkań na zbiegach.

VICTORIA
Avatar 2

Miła i profesjonalna obsługa. Zabiegi na sprzęcie wysokiej jakości i oczywiście skuteczne. Noga już nie boli…

ARTUR
Avatar 3

Profesjonalizm i pełne zaangażowanie ze strony Pana Kamila, dobrze i nowocześnie wyposażony gabinet oraz przyjemna atmosfera. Bardzo polecam

KLAUDIA

INDIBA Activ Therapy

Wave

BisMed – Czwarty ośrodek w Polsce z metodą leczenia INDIBA Active Therapy

Specjaliści

Wave

Profesjonalna kadra lekarzy i fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem

Pomoc

Wave

Nieustannie dążymy do niesienia pomocy i natychmiastowej ulgi w bólu

Umów Się na Wizytę

Nasi specjaliści podpowiedzą w jaki sposób poradzić sobie z dolegliwością oraz w jaki sposób my możemy Państwu pomóc.

BisMed – czwarty ośrodek w Polsce z metodą leczenia INDIBA Acive Therapy